5 nejlepších ruletových strategií povolených v jakémkoli kasinu

Ruletové kolo zlákalo mnoho hráčů svým zajímavým designem a nepředvídatelnou povahou. Přestože je populární, je také nebezpečný. Z tohoto důvodu je použití strategie obvykle efektivnější než cokoli jiného.

Tipy při hraní rulety

Spekuluje se, že první ruletu vynalezl Blaise Pascal , když se pokusil vytvořit stroj s věčným pohybem. Přestože měla při svém vzniku úplně jiný účel, během let se vyvinula v nechvalně známou hazardní hru.

Protože náhoda je hlavním hybatelem výsledku rulety, musí být konkurenti při hraní vždy opatrní. Pokud to není provedeno správně, vedeno disciplinovaným jednáním, může rychle vyčerpat něčí bankovní účet.

Pamatujte, že jakékoli hazardní úsilí je marné, pokud není spojeno s promyšleným riskováním a sebeovládáním.

Přestože hratelnost není příliš ovlivněna typem ruletového kola, které hrajete, vaše šance jsou. Jednou z prvních věcí, které profesionální hráči dělají, je vybrat si kolo s nejnižší hranou domečku a nejvíce možností sázení.

Když je house edge nízká, máte větší šance na úspěch, pokud použijete správný sázkový systém pro vaši situaci a bankroll. Nezáleží na tom, zda máte rádi Martingale s vysokým rizikem a vysokou odměnou nebo dáváte přednost opatrnějšímu D’Alembertovi, čím menší hrana domu, tím lépe.

Výhoda domu pro evropskou ruletu je 2,7 %, zatímco u americké rulety je to dvojnásobek této hodnoty kvůli dvojnásobku 0. Není těžké pochopit, proč je evropská verze výhodnější.

Před hraním si udělejte rozpočet

Chcete-li zajistit, aby byly vaše prostředky chráněny před jakoukoli neuváženou akcí, vždy si vytvořte rozpočet a přísně jej dodržujte. Tento rozpočet by měl být vytvářen týdně nebo měsíčně a přesná částka bude odpovídat vašemu příjmu.

Kromě toho vždy vyplácejte peníze, kdykoli vytvoříte nějakou extra hodnotu, která přesahuje uvedený rozpočet. Tímto způsobem mohou hráči chránit své výdělky před impulzivním chováním.

Žádná sázka by při uzavírání sázek neměla být vyšší než 10 % z vašich celkových týdenních přidělených prostředků. Pamatujte, že 10 % představuje pouze maximální hodnotu, kterou by měl hráč vsadit. Důrazně se doporučuje uzavírat malé sázky, abyste měli více herního času a zvýšili šance na úspěšný výsledek.

Proč může pomoci použití strategie?

Vzhledem k tomu, že výsledek rulety je nepředvídatelný, může osvědčený systém podporovat disciplinovaný přístup. Jakákoli strategie rulety bere v úvahu libovolnou povahu rulety a poskytuje tak postup v každé situaci.

Zde si krátce vysvětlíme nejoblíbenější strategie pro tuto slavnou hru. Pamatujte však, že žádný systém není dokonalý a žádný nemůže zvýšit vaše šance nebo snížit výhodu domu. Kromě toho existuje mnoho dalších přístupů k ruletě, které mohou pomoci v různých situacích.

Martingale systém

Strategie Martingale je nepochybně nejznámější. Zahrnuje však vyšší rizika, protože neustále vyžaduje uzavírání více nevyrovnaných sázek, když prohrajete.

Tento systém říká hráčům, aby vždy zdvojnásobili svou předchozí vsazenou částku, pokud tato sázka skončí prohrou. Pokud například vsadíte 5 USD a prohrajete, následující sázka by měla mít hodnotu 10 USD, což znamená dvojnásobek počáteční sázky 5 USD.

Pokud druhá hraná částka stále končí prohrou, zdvojnásobte další sázku znovu. V našem případě dvakrát 10 USD znamená 20 USD. Toto bude pokračovat, dokud nakonec nedosáhnete úspěšného výsledku, po kterém můžete znovu vsadit svou původní částku.

Fibonacciho strategie
To je založeno na slavné Fibonacciho sekvenci. To znamená sečíst poslední dvě čísla ze sekvence pokaždé, když prohrajete sázku. Číselná řada vypadá takto: 0,1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34 atd.

Řekněme tedy, že uděláte první sázku 1 $ a prohrajete; další by měl být $ 1. Pokud stále prohrajete, další bude 2 $, další budou 3 $ a tak dále. Když máte úspěšný výsledek, vraťte se ke dvěma číslům. V našem případě, poté, co vsadíte 3 $ a uspějete, by vaše další sázka měla být 1 $.

Systém Jamese Bonda

Doporučuje se nepoužívat strategii Jamese Bonda více než dvakrát nebo třikrát během hraní. Tento přístup spočívá v podání tří sázek v celkové výši 200 $.

Sázky by měly být následující:

  • První by měla být na vysokých číslech – 19 až 36
  • Druhá bude sázka na šest řad
  • Třetí na 0
  • Tento systém pokrývá přibližně polovinu celkových možných výsledků.

Strategie Labouchere

Než při používání systému Labouchere něco uděláte, přesně si rozmyslete, kolik chcete vydělat. Poté, co určete přesný součet, jste přemýšleli o více menších sekvencích. Nižší částky budou řídit váš přístup k sázení během herní relace.

Každá sázka, kterou učiníte, bude součtem dvou čísel ze sekvence, kterou jste vytvořili. Řekněme například, že chcete vydělat celkem 20 $. Rozdělte tuto částku na něco takového: 1, 3, 4, 1, 6, 1, 2, 2.

Každá sázka se bude skládat z kombinace těchto čísel. Naše první sázka může být 3, což znamená 1+2 z naší sekvence. Po použití těchto čísel je vyškrtněte ze seznamu.

D’Alembertův systém

Tato strategie rulety je podobná Martingale, ale není totožná, protože má nižší riziko. U první sázky se doporučuje začít s maximální sázkou 1 % vašeho rozpočtu.

Pokaždé, když prohrajete, přidejte ke své vsazené sumě 1 $. Pokaždé, když máte úspěšnou kombinaci, snižte hodnotu sázky o 1 $.

Řekněme, že nejprve vsadíte 2 dolary a prohrajete; pak by vaše další sázka měla být 3 $. Pokud příště vyjdete jako vítěz, vsaďte 2 dolary. Výsledek vaší předchozí sázky vždy ovlivní vaši další sázku.