Proč se poker o skutečné peníze liší od pokeru o skutečné peníze

Hraní pokeru zdarma v demo hrách nebo cvičných hrách je skvělý způsob, jak se seznámit s pravidly hry. Můžete se naučit více tím, že budete dělat, než byste četli o hře nebo sledovali videa, a vždy je užitečné si to procvičit, než začnete hrát o skutečné peníze. Pravidla pokeru o hrací peníze jsou naprosto stejná a na první pohled se mezi nimi nemusí zdát mnoho rozdílů. Tyto dva způsoby hraní jsou však velmi odlišné a to může začínajícím hráčům způsobit určité problémy.

To však neznamená, že poker je špatný způsob, jak se naučit pravidla hry. Stále je to skvělý nápad, abyste si před vámi procvičili hraní zdarma se skutečnými penězi. Měli byste však pochopit omezení této praxe a vědět, že když začnete hrát o skutečné peníze, existují určité významné rozdíly.

Těžší zápasy

Jedním z hlavních rozdílů mezi pokerem o hrací peníze a hrami o skutečné peníze je, že úroveň konkurence je mnohem vyšší. Pokerové stoly zdarma jsou obvykle navštěvovány hráči, kteří se hru teprve začínají učit. Ti, kteří nejsou úplnými začátečníky, se obvykle nesnaží tak tvrdě, jako kdyby hráli o skutečné peníze, protože prohra nemá žádnou nevýhodu. V důsledku toho je standard hry u volných stolů obvykle mnohem nižší a noví hráči mohou být při první hře se skutečnými penězi trochu šokováni.

Ve hře hrané jen pro zábavu bude mnoho hráčů u stolu hrát bez strategie a běžným krokem je prostě jít all-in na jakoukoli handu, která vypadá napůl slušně. Mnoho hráčů také bude hrát každou handu spíše než skládat karty, protože se snaží spíše bavit než vyhrávat peníze. Naproti tomu strategie a důvtip jsou mnohem větším faktorem při hraní o skutečné peníze a hráči budou s větší pravděpodobností hrát opatrně a skládat špatné karty. To také znamená, že hry se skutečnými penězi mají tendenci se hrát pomalejším tempem a rozhodováním je věnováno více času.

Hrábě

Rake je dalším hlavním rozdílem mezi hraním v online kasinu se skutečnými penězi a hraním zdarma. Všechny pokerové weby a pokerové herny o skutečné peníze zahrnují rake, což je místo, kde jde procento z banku na stranu nebo organizátora. Zde vydělávají peníze a umožňují provoz pokerových stránek. Znamená to také, že dva stejně kvalifikovaní hráči časem přijdou o peníze, protože budou platit poplatek za rake.

V pokerových hrách zdarma neexistuje žádný rake, takže i při dlouhodobém vzájemném hraní vyjdou dva stejně zdatní hráči. Ve hrách o skutečné peníze musí být hráči lepší než průměr, aby se vyhnuli ztrátě peněz v průběhu času. To je jeden z důvodů, proč je online poker tak konkurenceschopný, a to znamená, že hraní o skutečné peníze může být pro nové hráče stresující.

Pokud se chcete při hraní pokeru o skutečné peníze bavit, nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je dívat se na zábavu, spíše než se snažit vydělat peníze. Neustálým cvičením a hraním her se skutečnými penězi se vaše dovednosti budou časem zlepšovat, ale dokud se nedostanete na dostatečně vyšší úroveň, téměř vždy přijdete o peníze.

Nejlepší věc, kterou můžete jako nový hráč udělat, je zahrát si několik kol pokeru o hrací peníze, abyste se naučili pravidla. Poté, jakmile si budete jisti, že rozumíte tomu, jak hra funguje, ponořte se do turnajů o skutečné peníze. Když začínáte, nezapomeňte omezit výši sázek a zůstat u stolů s nízkými sázkami. Je to skvělý způsob, jak se představit konkurenci pokeru o skutečné peníze, aniž byste riskovali příliš mnoho peněz, a jakmile se vaše sebevědomí zlepší , brzy se budete moci připojit k větším stolům . Můžete se také podívat na freeroll pokerové turnaje, které nabízí mnoho velkých online pokerových stránek.